previous arrow
next arrow
Slider

Hizmetler


Yönetim Danışmanlığı

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Satış & Pazarlama Danışmanlığı

Ar-Ge Danışmanlığı

İdari Yönetim Danışmanlığı Uluslararası İşlemler Danışmanlığı

Teşvik, Hibe ve Kredi Danışmanlığı Kobi Danışmanlığı

Birebir Koçluk

Yönetim Koçluğu


 
 

Danışmanlık


Günümüzde KOBİ’ler işletmenin gelişimi için sürekli dışarıdan hizmet alımı yoluna gitmektedirler. Bunun temel sebebi küçük ve orta büyüklükte olan bu yapıların teknik bilgilerden yönetimsel bilgilere bir çok alanda kadrolarında uzman kişileri barındırmamalarıdır. Kendi yoğun iş tempolarından vakit ayırıp farklı alanlarda ihtiyaç duydukları bilgilere odaklanmaları zaman kaybı olarak görüldüğünden bu tip bilgileri danışman kuruluşlar aracılığıyla sağlamaktadırlar.KOSGEB & IPARD Ekonomi Bakanlığı teşvik ve hibe kredileri hakkında bizden destek alabilirsiniz.

Yeni dünya düzeninde şirketlere ve bireylere 360 derece ileri teknoloji İş Koçluğu programları uygulayan, Dijital Dönüşüm ve Yönetim Danışmanlığı firmasıdır.

İş Koçluğu

Kârınızı arttırmaya hazır mısınız?

Veya işinizin belirli bir alanını geliştirmeye? Şirket koçlarının rolü, şirket sahiplerine kapsamlı bir rehberlik yapmak, destek olmak, onlara cesaret vermek ve sorumluluklarının en üst sınırına çıkmaları için koçluk yapmaktır. Şirket Koçları küçük ve orta ölçekli şirketlerin sahiplerine satış, pazarlama, yönetim, takım oluşturma ve daha pek çok konuda yardımcı olur. En önemlisi, sporcu koçu gibi, her zaman oyuna odaklanmalarını sağlar.Büyük bir girişimci olmak istiyor-musunuz? O zaman kendinize uygun bir Şirket Koçu bulmanızın zamanı gelmiştir.

İş hayatı bu kadar hızlı değişirken ve daha rekabetçi olurken, hem endüstrideki gelişmeleri hem de satış, pazarlama ve yönetim stratejilerindeki yeniliklileri takip etmeniz çok zordur. Bu anlamda bir şirket koçu sizin için bir lüksten çok bir ihtiyaçtır.

Sorumluluk bir şirket koçu ile çalışmanın en güçlü yanıdır. Unutmayın, kendi işiniz hakkında tamamen objektif bir yaklaşım sergilemeniz imkânsızdır, ama Şirket koçunuz çoğu zaman duymak istemeseniz bile size her zaman doğruları söyler.

Bir şirket koçu çoğu yönlerden danışmanlardan çok daha faydalıdır. Çünkü kısa ve uzun vadeli hedefler ve stratejiler geliştirmenize yardımcı olur, aynı zamanda işinizin o ana kadar dikkat etmediğiniz bazı alanlarda gelişmesini sağlar. Şirket koçunuzun yardımı olmadan işinizi sürdürebilirsiniz fakat rahata refaha kavuşmanız neredeyse imkânsızdır…

Şirketimizin koç danışmanlarından biriyle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

• Bir Koç sizin Yaşamla, bedensel, zihinsel bağlamda derin uyum sağlamanıza yardımcı olur.

• Yaşamınızdaki anlamları değiştirmenize, cesaretinizi arttırmanıza, güçlü yönlerinizin öne çıkmasına

• Yaşamınızdaki, nitelik ve erdemleri ortaya çıkarmanıza, hayatınızı dengeye ve doyuma ulaştırmanıza

• Yaşama kurallar ve sınırlar koymanıza, hayatınıza huzur, mutluluk ve tutku eklemenize

• Yaşamınızda eylem adımları oluşturmanıza, yaşamdan taahhütler almanıza, değişimleri uyarlamanıza

• Yaşamı takip etmeyi ve sürekli ileri ve derine doğru ilerleme kaydetmenize

• Uzun dönemli stratejilerinize ve oyununuza odaklanmanıza

• Bir koç sizin olağandan daha uzun koşarken, her turu artan performansınızla daha kolay ve daha etkili geçmenize yardımcı olur.

• Bir koç size gerçek ne ise onu söyler, hiçbir şeyi saklamaz

• Bir koç size tecrübesine dayanarak rehberlik eder hedefler gösterir.

• Bir koç, şirketinizin daha verimli ve daha karlı çalışması için uzun dönemli planlar yapmanıza yardımcı olur.

• Bir koç sizin pazarlama müdürünüz, satış direktörünüz, eğitim koordinatörünüz, ortağınız, sırdaşınız, akıl vericiniz, en iyi arkadaşınızdır ve o sizin rüyalarınızın gerçekleşmesine yardımcı olan kişidir.


SATIN AL