previous arrow
next arrow
Slider

FRANCHISE DANIŞMANLIĞI

fc20c27f-4493-46b7-bb84-c4848a4e9bd4

OKMEN AŞ; Türkiye’de ileri teknolojiye sahip eğlenceli gurme ve modern insanın ihtiyaçlarına çözümler sunan hizmet franchise konseptleri üreterek alanında büyük bir boşluğu doldurmuştur.


40 yıllık Turizm İşletmeciliği, Branding, Franchising, Mimarlık, İnşaat Marketing ve Bilişim alanındaki deneyimlerini yenilikçi vizyonuyla birleştirerek nitelikli projeler gerçekleştiren OKMEN AŞ uzmanlaşmış kadrosu ile Franchiselarını bir dünya markası olması hedefiyle innovasyon ve deneyim odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Franchise Sistemi Kurarak Büyümek

Franchising ile Firmanızı Bir Marka Haline Getirebilirsiniz!

İşletmenizin yarattığı markayı bilinirliğe kavuşturabilir, markanızı ülke çapında hatta başarılı bir strateji uyguladığınız takdirde dünya çapında yaygınlaştırabilirsiniz. Markanızı bilinirliğe kavuşturmak ve yaygınlaştırmak için pek çok pazarlama stratejisi uyguladığınız halde başarılı olamadıysanız aradığınız yöntem “Franchising İş Modeli” olabilir. Çünkü franchising markanızı bilinir yapmanın ve yaygınlaştırma stratejisinin en etkili yollarından biri olarak biliniyor. Bunun yanı sıra kendinize karlı bir iş kurmak istiyorsanız ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız aradığınız yöntem yine “Franchising” olabilir. Eğer, markanızın herkes tarafından bilinmesi ve yaygınlaşması için Franchisor (franchise veren) olmaya ya da bir uluslar arası bir markanın yetkisine sahip olup, ülke genelinde yeni bayi ağını kurmak içim bir franchise danışmanına ihtiyacınız mutlaka gerekebilir. Franchise Yönetim Danışmanlığı Nedir?

Yerel bir firmanın yönetiminde yer almış olabilirsiniz. Fakat işlerinizi büyütüp, artık sizde markanızı yeni bayi adaylarıyla ülke genelinde hizmet vermek istiyorsunuz. Fakat nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Neyse ki, bu noktada franchise danışmanlığı hizmeti imdadınıza yetişiyor. Franchise danışmanlığı hizmeti alarak; markanızın bilinirliğe ulaşmasını, yaygınlaşmasını ve en önemlisi markanızın franchise ağının büyümesini ve gelişmesini sağlayabilirsiniz. Bu noktada franchise danışmanlığı, franchisor yönünden franchise ağının büyümesi ve gelişmesi yönünde franshisee yönünden karlı bir franchising alma açısından hizmet verir. Franchising danışmanlığı hizmeti alarak büyük bir franchisor olabilir, şirketinizi hedeflediğiniz karlılığa geçirebilirsiniz. İşletmenizin büyümesi ve iş hacmi arttığı için markanızın verimliliği artacak, ekonomisi de büyüyecektir. Diğer taraftan ülke çapında tanınan bir marka olacaksınız.

Hem de sağlıklı bir şekilde büyüyüp, en düşük maliyetle!


OKMEN Franchise Danışmanları Markanız İçin Neler Yapabilir?

İster franchisor olun ister franchisee olun, franchising danışmanlığı hizmeti firmanız için her zaman faydalıdır.

OKMEN franchise danışmanlık hizmeti ile;

• Oluşturduğunuz markanızı ilk defa franchise vermek istiyorsanız, gireceğiniz dolambaçlı franchise dünyasında karlı bir şekilde nasıl ilerleyeceğinizi

• Halen franchising ile çalışan bir işletmeyseniz, franchise satışlarınızı artırmanın yollarını

• İşletmenizin yarattığı marka imajını iyileştirmenize

• Franchise büyümesi için stratejik planlama

• Franchise işlemleri ve eğitim belgeleri

• Franchising pazarlama stratejileri konusunda eğitimleri

• Markanızın itibar yönetimi konusunda ayrıntılı çalışmaları

• Bayilik sözleşmesi hazırlaması konusunda

• Bir markanın ülke yetkisine sahip olma ve bayi ağı kurma aşamanızda

• Markanızın farklı ülkelere Master Franchise yöntemi ile çalışmasında

yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle, sizinle birlikte eş zamanlı olarak çalışacaktır. Franchise dünyası bir labirente benzediği için, labirent içinde yolunuzu doğru bir şekilde bulmanızı sağlayacaklar. Herkesin markanızı tanıması ve franchise ağınızı genişletmek için OKMEN franchise danışmanları daima yanınızda olacak!

Danışmanlık Hizmeti Almak

OKMEN Franchising Danışmanlığı Hizmetinin Firmanıza Faydaları

Firmanızın yarattığı markayı bilinir hale getirmek istiyorsanız mutlaka franchise danışmanlığı hizmeti almalısınız. OKMEN marka yönetimi ve franchise konusunda uzmanlaşmış danışmanları ile size bütünleşmiş bir pazarlama ve franchising stratejisi sunar.

Kuruluşumuzdan aldığınız franchising danışmanlığı hizmeti ile;

• Markanız ilgili sektörde bilinir hale gelir

• Markanızı yaygınlaşır

• Markanızın stratejisini ve iletişimini uzman yollarla sağlarsınız

• Markanızı sağlıklı ve emin adımlarla büyütürsünüz

• Markanızın itibar yönetimini en iyi şekilde sağlarsınız

• Markanızı en az maliyetle kara geçirirsiniz

• Markanızın verimliliği artar

• Markanız ekonomik yönden büyür

Eğer, sektörde büyük ve en iyi bilinen markalardan olmak ve firmanızı en düşük maliyetle karlılığa geçirmek istiyorsanız konusunda uzman ekibimiz ile iletişime geçin ve en kısa sürede size geri dönüş yapalım.


 
Ücretsiz Danışmanlık Ve Trend Bültenimiz için Kayıt Olun!