previous arrow
next arrow
Slider

Bizler usta bir ekip olarak eserlerimize heyecanla inanıyoruz. Daha geniş kitlelerde bilinirliğinizi genişletmek, insanları ürün veya hizmetinizden konuşturmak adına hatırda kalıcı detaylarla düzenlediğimiz lansman ve etkinliklerle istediğiniz kitlede başarı momentumunuzu arttırmak içinde çalışıyoruz. ÇOK YAKINDA SİZLERLEYİZ.

Açılış organizasyonlarınız için, Studiokmen mimar destekli dekorasyon ve çevre tasarımı, aktivite ve tanıtım elemanları,sahne, ses ve ışık sistemleri kurulumu, açılış malzemeleri, açılış ikramları, açılış kokteyli, kokteyl masası temini, açılış etkinlikleri ve diğer ihtiyaçlarınızda tecrübeli ekibimiz ile A’dan Z’ye açılış organizasyonu hizmetleri veriyoruz. Sizlere paket hizmetler ve opsiyonel çözümler sunuyoruz. Dilerseniz paketlerimizden birini, dilerseniz sunduğumuz hizmetlerden istediğinizi seçerek, İstanbul’da binlerce açılış organizasyonu gerçekleştiren firmamızın bu alanındaki tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

Açılış organizasyon için dekorasyon, süsleme ve çevre tasarımı:

Açılış organizasyonlarınız için, Studiokmen mimar destekli dekorasyon ve çevre tasarımı, konseptinize, tercihinize veya kurumsal renklerinize göre istediğiniz dekorasyon yapılır.

Kokteyl organizasyonu:

Açılış kokteylleri için servis elemanları, birbirinden leziz ikramlar, servis elemanları ve kokteyl ekipmanları.

Açılış organizasyonu tanıtım hizmetleri:

Logo baskılı balon dağıtımı, Tanıtım elemanları, Kostümlü elemanlar, Ses sistemi DJ ve anons hizmeti vs.

Unknown
SATIN AL