previous arrow
next arrow
Slider

Smallux Coffee, Chocolate & Nuts


Vizyonu, inovatif ürünler ve yenilikçi yaklaşımlarla bir dünya markası olmak olan Smallux’le; AVM, cadde, sokak, üniversite ve okul çevreleri gibi günde binlerce kişinin gezip dolaştığı lokasyonlarda para kazanmak ister misiniz?

"The Ultimate Café Experience" sloganıyla geliştirilen bu özel konseptte, premium kahveler, pastalar, sandwichlerin yanı sıra bugüne kadar dünyada üretilmiş en ileri sanal gerçeklik deneyimini sunarken, Yeni Nesil Eğlence Café’de düzenlenen Happy Hour’lar ve partilerde dünyaca ünlü kokteylerin alkolsüz kahve versiyonlarıyla yudum yudum eğlencenin tadına varıp, LifeStyle Trend Smallux ürünlerini satarak da yüksek kazanç elde etme imkanınız bulunuyor.

Hızlı büyümesini franchise ve işletme deneyiminin yanı sıra, inovasyon, ileri teknoloji, yazılım desteği, franchise seçimi, ar-ge, lokasyon tercihi, non-stop hizmet anlayışı, sorunsuz iş ortaklığı felsefesiyle güleryüzlü, dinamik kadrosuna borçlu olan Smallux VR Café, sizi etki alanına adım attığınız andan itibaren büyülüyor. Öyle ki; içtiğiniz bir yudum kahve, herhangi bir ısırık, kulağınıza takılan müzik, küçük bir hediye, happy hourlar ya da sanal dünyada heyecanlı bir macera günün en güzel ve unutulmaz anını oluşturuyor.

Smallux Coffee, Chocolate & Nuts'ın, 2 farklı Franchise Modeli hakkında detaylı bilgi almak için hemen arayın!Hızlı büyümesini; franchise ve işletme deneyiminin yanı sıra, innovasyon, ileri teknoloji, yazılım desteği, franchise seçimi, ar-ge, lokasyon tercihi, non-stop hizmet anlayışı, sorunsuz iş ortaklığı felsefesiyle güleryüzlü, dinamik kadrosuna borçlu olan Smallux, sizi etki alanına adım attığınız andan itibaren büyülüyor. Öyle ki, içtiğiniz bir yudum kahve, herhangi bir ısırık, kulağınıza takılan müzik, küçük bir hediye, happy hourlar ya da sanal dünyada heyecanlı bir macera günün en güzel ve unutulmaz anını oluşturur.


SATIN AL