previous arrow
next arrow
Slider

Viral Media Marketing & Entertaintment


Dijital Dönüşüm çağında markaları hayal gücü, bilgi, deneyim ve ileri teknolojiyle büyütüyoruz.

Veri odaklı ileri teknolojileri viral yaratıcılık ve tasarımla birleştiren hepsi bir arada; multilevel, dijital medya pazarlama, iletişim ve marka konumlandırma firmasıyız.


DAHA FAZLASI


Kreatif bakış açımızla yüksek teknolojiyi bir araya getirerek, sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Cironuzu çok yüksek miktarlarda arttırmak, VRMARE iş birliğiyle gerçeğe dönüşsün. Siz, sadece nereye gitmek istediğinizi söyleyin.


DAHA FAZLASI

Marka Konumlandırma Planlaması


WorkAjans Danışmanlık olarak uzman ekibimizle beraber ortaya çıkardığımız eşsiz lezzetlerin markanızın hikaye ve kimliğine bürünmesiyle beraber hedef tüketicilerinizin damaklarından pay almayı planlıyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri


Yaratıcı çözüm ve teknolojik efektlerle beslediğimiz marka hikayenizi hayalinizdeki filme heyecan ve profesyonellikle uyarlıyoruz. Bunların yanında görsel hazinenizi Drone ve Fotoğraf çekimleri ile zenginleştiriyoruz.

Creative/Görsel Tasarım


İşimizin diğer mottolarından olan ‘karından önce göz doyurmak’ söylemini merkez kabul ederek markanızın kimliğine uyumlu yaratıcılığın gücünden doğan görsellerle kitlenizin zihninde resimleşmenize yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım/Yazılım Hizmetleri


Pazarlama faaliyetlerine verdiğimiz önem kadar araçlarına da bir o kadar özen gösteriyoruz. En önemli araçlardan biri olan web sitenizi özelleştirilmiş tasarımlarla öne çıkarmak içimizin önemli parçalarından biri çünkü müşterilerinizin kuruluşunuza baktığı ilk yerdir.

SEO Faaliyetleri


Web portalları üzerinden gelir artışına yönelik olarak yapılacak hedeflenen anahtar kelimeler ile arama motorlarında en iyi dereceyi almak amacıyla; site içi SEO, organik dış SEO, sosyal medya inlemeleri ve özel blog çalışmaları hizmetlerini vermekteyiz.

Sosyal Medya Yönetimi


Paylaşmanın gücü ve önemine ekip olarak inanıyoruz. Özenle hazırlanan yemeklerimizin her birinin kendisine ait sunum tabakları olduğuna inanarak doğru sosyal medya platformlarında müşterilerilerinize doğru yola çıkarmadan önce stratejik planlama yapıyoruz.

DAHA FAZLASI
SATIN AL